20140801_120836

Tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio. Mano svajonių paltukas. Elegantiškas, gražus, kuriame persipynė stilius ir kokybė. Drąsiu žingsniu žengiau podiumu, nors man buvo tik penkeri. Jaučiausi pati gražiausia ir turinti tobuliausią paltuką pasaulyje, kurio autorė buvo mano mama. Kartu su sese nuolat stebėjome mamos darbą ir uoliai stengėmės prilygti jai – drąsa, darbštumu ir talentu. Su laiku svajonės virto vizijomis –kaip sukurti tobulą suknelę veikliai ir skubančiai moteriai. Tapome užvaldytos šios minties, o giliai viduje jautėme, kad galime tai įgyvendinti.

Pradėjome nagrinėti įvairius drabužių stilius, domėtis, ką mėgsta moterys. Visi drabužiai turėjo bendrą giją – jie buvo gražūs, kokybiški ir jaukūs. Idėjos, besisukančios mūsų galvose, vieną dieną virto eskizais. Eskizai virto brėžiniais, brėžiniai virto atkirptomis audinio detalėmis, audinys virto prototipais, o prototipai – naujais gaminiais. Norėjome moteriai pasiūlyti drabužį, kuris jos nevaržytų, leistų jaustis ne tik patogiai, bet ir patraukliai.

Su seserimi tapome neįveikiama komanda ir tai mus dar labiau suartino. Negaliu pasakyti, kad viskas buvo lengva ir paprasta, tačiau mums pavyko. Džiaugiamės, kad ir šiandien sugebame nustebinti ir patenkinti moterų lūkesčius.

Linkiu, kad ir Jums ateitų diena, kai kažkas nepaprasto norės išeiti tiesiog iš jūsų vidaus ir virsti nuostabiais kūriniais. Būkite pasiruošę tai priimti.

Nuoširdžiai

Eugenija Galkauskienė